sie 062022
 

1. W ŚRODĘ  NOWENNA DO M.B. NIEUSTAJĄCEJ POMOCY O 18.00. 

2. W PRZYSZŁY PONIEDZIAŁEK 15.08 , JAK CO ROKU , NA SUMIE DZIĘKCZYNIENIA ZA PLONY. JESLI TO MOŻLIWE PROSZĘ O PRZYGOTOWANIE WIEŃCÓW. NA WSZYSTKICH MSZACH ŚW . BEDZIE POŚWIĘCENIE ZIÓŁ, OWOCÓW  I KWIATÓW. 
3. W PONIEDZIAŁEK , WTOREK I CZWARTEK MSZY ŚW NIE BEDZIE. W PIATEK O 19.00.
4. DZIŚ  ADORACJA N. SAKRAMENTU I ZMIANA TAJEMNIC RÓŻAŃCOWYCH.
5. DO SAKRAMENTU MAŁŻEŃSTWA PRZYGOTOWUJA SIĘ ANGELIKA KAMIŃSKA –  PARAFIANKA NASZA I RAFAŁ KONRAD SIEMBIDA – PARAFIA PIASKI.
6. 


INTENCJE

NIEDZIELA   7.08.2022     
7.30 + ZM. Z R. JANIOŁÓW I RADWAŃSKICH
9.00 + MARIAN BOGDAN WITASZEK
10.30 + KAZIMIERA WACHAŁA INT. OD R. SUCHÓW

PONIEDZIAŁEK 

WTOREK

ŚRODA   
18.00 + PAWEŁ GUZEK. INT. OD WUJKA ZBIGNIEWA GAŁUSZKI

CZWARTEK 

PIĄTEK  
19.00 + ALEKSANDER BISKUP INT. OD ZIĘCIA EDWARDA
19.30 + MARIA SYREK  INT. OD WACKA Z RODZINĄ

SOBOTA
18.00 + HALINA SLIWA INT. OD STANISŁAWY TUTAK I R. PAWŁOWSKICH
18.30 + HELENA KOZIK INT. OD R. GAŁUSZKÓW Z PRZYBÓWKI


NIEDZIELA   14.08.2022     
7.30 + DANUTA (10 R. ŚM.) JÓZEF GRZEGORZ KROCHMAL
9.00 + KAZIMIERZ FERUŚ
10.30 + LESŁAW ŚWIERAD INT. OD FIRMY FENIX

lip 302022
 

1. W ŚRODĘ  NOWENNA DO M.B. NIEUSTAJĄCEJ POMOCY O 18.00. 

2. DZIŚ BŁOGOSŁAWIEŃSTWO POJAZDÓW Z RACJI WSP.  ŚW. KRZYSZTOFA.
3. WE WTOREK MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA ODPUSTU PORCJUNKULI.
4. W PIATEK SPOWIEDŹ OD 16.00, W WOJKÓWCE OD 19.15 O MSZA ŚW.
5. W SOBOTĘ ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO.
6. W PRZYSZŁA NIEDZIELE ADORACJA N. SAKRAMENTU I ZMIANA TAJEMNIC RÓŻAŃCOWYCH.
3. DO SAKRAMENTU MAŁŻEŃSTWA PRZYGOTOWUJA SIĘ KARINA MARIA CHOJNACKA –  PARAFIA TURASZÓWKA I BARTOSZ FILAR – PARAFIANIN NASZ.


INTENCJE

NIEDZIELA   31.07.2022     
7.30 + TADEUSZ OBARA   INT. OD R. CZAJÓW WYSOKA STRZ.
9.00 + TOMASZ PASEK; MARIAN BOGDAN WITASZEK
10.30 + MARIA (R. ŚM.) CZESŁAW TRYBUS

PONIEDZIAŁEK 
18.00 + AMELIA FĄFARA
18.30 O BŁ. BOŻE I POTRZEBNE ŁASKI.

WTOREK
18.00 + STEFANIA FRANCISZEK PANAŚ; BRONISŁAWA JÓZEF WANAT
18.30 + ALEKSANDER BISKUP INT. OD STRAŻAKÓW OSP ŁĄCZKI 

ŚRODA   
18.00 + TADEUSZ WASŁOWICZ. INT. OD KOLEGI ZDZISŁAWA Z RODZINA
18.45  + ADAM (18R. ŚM.) JÓZEF BARBARA SZKARADEK

CZWARTEK 
18.00 + ZOFIA (10 R. SM. ) HENRYK SYREK
18.30 + NICOLA CAVANDENTE TARTAGLIA

PIĄTEK  
18.00 + TADEUSZ OBARA INT. OD NAUCZ. I PRAC. OBSŁUGI SP I ODDZ. PRZEDSZKOLNEGO PRZYBÓWKA
19.40 + TADEUSZ FORTUNA INT. OD SIOSTRY Z MĘŻEM (WOJKÓWKA)

SOBOTA
18.00 + STANISŁAW PROKOPIK INT. OD MARIANA GLIWSKIEGO Z RODZINA
18.30 + JAN BIESZCZAD INT. OD JADWIGI NAWROCKIEJ


NIEDZIELA   7.08.2022     
7.30 + ZM. Z R. JANIOŁÓW I RADWAŃSKICH
9.00 + MARIAN BOGDAN WITASZEK
10.30 + KAZIMIERA WACHAŁA INT. OD R. SUCHÓW

lip 232022
 

1. W ŚRODĘ  NOWENNA DO M.B. NIEUSTAJĄCEJ POMOCY O 18.00. 

2.  W PRZYSZŁA NIEDZIELĘ BŁOGOSŁAWIEŃSTWO POJAZDÓW Z RACJI WSP.  ŚW. KRZYSZTOFA.
3. DO SAKRAMENTU MAŁŻEŃSTWA PRZYGOTOWUJA SIĘ: KAROLINA KUSTROŃ – PARAFIA WRÓBLIK KRÓLEWSKI I MICHAŁ BARAN – PARAFIANIN NASZ ORAZ KARINA MARIA CHOJNACKA –  PARAFIA TURASZÓWKA I BARTOSZ FILAR – PARAFIANIN NASZ.


INTENCJE

NIEDZIELA   24.07.2022     
7.30 + TADEUSZ WASŁOWICZ   INT. OD KOLEGI WIESŁAWA  Z RODZINA
9.00 + STANISŁAW ŚWIERAD INT. URODZINOWA
10.30 + KAZIMIERA WĄCHAŁA INT. OD WNUCZKI AGNIESZKI Z RODZINĄ

PONIEDZIAŁEK 
18.00 + WINCENTY ZIĘBA 50 R. ŚMIERCI
18.30 + JÓZEF ADAM BARBARA (18 R/ ŚM.

WTOREK
18.00 W PEWNEJ INTENCJI
18.30 W PEWNEJ INTENCJI

ŚRODA   
18.00 + JERZY JARZYNA R. ŚM. INT. OD CÓRKI BARBARY Z RODZINA
18.45  O BŁ. BOŻE DLA RODZICÓW I DZIECKA

CZWARTEK 
18.00 + KUNEGUNDA JAN ŚWIERAD
18.30 + JANINA KOZIK INT. OD R. KOZIKÓW Z SZEBNI

PIĄTEK  
18.00 + HALINA ŚLIWA INT. OD SĄSIADKI KRYSTYNY Z RODZINA
18.30 + HELENA KOZIK INT. OD SĄSIADÓW R. ZAJCHOWSKICH

SOBOTA
18.00 + PAWEŁ GUZEK INT. OD R. ZAJCHOWSKICH
18.30 + PAULINA TOMASZEWSKA INT. OD R. FRĄCZKÓW


NIEDZIELA   31.07.2022     
7.30 + TADEUSZ OBARA   INT. OD R. CZAJÓW WYSOKA STRZ.
9.00 + TOMASZ PASEK; MARIAN BOGDAN WITASZEK
10.30 + MARIA (R. ŚM.) CZESŁAW TRYBUS