Maj 152021
 

1.W ŚRODĘ  NOWENNA DO M.B. NIEUSTAJĄCEJ POMOCY O 18.00. 

2. W PIĄTEK KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.
3. W PRZYSZŁA NIEDZIELE UR. ZESŁANIA DUCHA ŚW. KONIEC OKRESU WIELKANOCNEGO.
4.   DO SAKRAMENTU MAŁŻEŃSTWA PRZYGOTOWUJĄ SIE : OLGA MONIKA PELCZAR – PARAFIA ODRZYKOŃ  I BARTOSZ ŁUKASZ HANIEBNIK – PARAFIANIN NASZ..
6. 


INTENCJE

NIEDZIELA  16.05.2021   WNIEBOWSTAPIENIE PAŃSKIE          
7.30 BARBARA SZCZERB INT. OD MĘŻA
9.00 MARIAN PAWLIK I ZM. Z RODZINY
10.30 + ZOFIA ANDRZEJ KOWALCZYK

PONIEDZIAŁEK 
18.30 + ZOFIA WYWIÓRSKA INT. IMIENINOWA
19.00 + MARIA CZESŁAW STANISŁAW ŻELAZO; ANNA WYBORSKA


WTOREK  
18.00 IRENA GAŁUSZKA 3 R. ŚM.
18.30   O ŁASKĘ ZDROWIA

ŚRODA   
18.00  ANDRZEJ JOANNA ANDRZEJ JURGOWIAN
18.45 +ZDZISŁAW STANISŁAWA NIEMIEC INT. OD R. Z TARGOWISK

CZWARTEK 
18.00 + JÓZEF MAŁECKI
18.30 + STANISŁAW KOZIK INT. OD KUZYNKI KATARZYNY Z TOMASZEM I EWELINA

PIĄTEK
18.00 + KAZIMIERA ANDRZEJ SZUFNAROWSCY INT. OD R. ROGOZÓW
18.30 + ANIELA STEFANIK

SOBOTA 
18.00 + ROMAN PIEKOŚ INT. OD R. OBARÓW
18.30 + DANUTA KŁOSOWICZ INT. OD R. KOLANKÓW

NIEDZIELA  23.05.2021  ZESŁANIE DUCHA ŚW.         
7.30 ZOFIA TADEUSZ SYREK
9.00 WIESŁAW PIEKOŚ (7 R. ŚM.); JANINA EDWARD KROK
10.30 + BARBARA SZCZERBA INT. OD SYNA

Maj 082021
 

1.W ŚRODĘ  NOWENNA DO M.B. NIEUSTAJĄCEJ POMOCY O 19.00. 

2. OD CZWARTKU DO SOBOTY MSZY SW. NIE BĘDZIE. 
3. W PRZYSZŁA NIEDZIELE UR. WNIEBOWSTAPIENIA PAŃSKIEGO.
4.  DZIŚ NA SUMIE O 10.30 POŚWIĘCENIE MODLITEWNIKÓW, RÓŻAŃCÓW I MEDALIKÓW DLA KLASY III. SPOTKANIE PRZEDKOMUNIJNE. 
5. DO SAKRAMENTU MAŁŻEŃSTWA PRZYGOTOWUJĄ SIE : OLGA MONIKA PELCZAR – PARAFIA ODRZYKOŃ  I BARTOSZ ŁUKASZ HANIEBNIK – PARAFIANIN NASZ..
6. 


INTENCJE

NIEDZIELA  9.05.2021             
7.30 ROMAN PIEKOŚ INT. OD EWELINY I MARCINA ŚWISZCZ
9.00 ANNA KOLANKO GR. (INT. ZOFII PIEKOŚ)
10.30 + MARIA ZBIGNIEW BIERNAT

PONIEDZIAŁEK 
18.00 ANNA KOLANKO GR.
18.30 + KS. WŁADYSŁAW BIALIK, KS. MICHAŁ KLIMEK


WTOREK  
18.00 ANNA KOLANKO GR. 
18.30   + JERZY MAŁOLEPSZY INT. OD ŻONY I CÓREK

ŚRODA   
19.00  HELENA WAJDA 5 R. ŚM.

CZWARTEK  

PIĄTEK

SOBOTA  

NIEDZIELA  16.05.2021   WNIEBOWSTAPIENIE PAŃSKIE          
7.30 BARBARA SZCZERB INT. OD MĘŻA
9.00 MARIAN PAWLIK I ZM. Z RODZINY
10.30 + ZOFIA ANDRZEJ KOWALCZYK

Maj 012021
 

1.W ŚRODĘ  NOWENNA DO M.B. NIEUSTAJĄCEJ POMOCY O 18.00. 

2. W PONIEDZIAŁEK UR, NMPANNY KRÓLOWEJ POLSKI . MSZE ŚW. W UKŁADZIE NIEDZIELNYM.
3. WE WTOREK WSP. ŚW. FLORIANA.
4.  W SOBOTĘ UR. ŚW. STANISŁAWA BP MĘCZNNIKA I PATRONA POLSKI..
5. W PIĄTEK SPOWIEDŹ OD 16.00, W WOJKÓWCE OD 19.30 I MSZA ŚW.
6. DO SAKRAMENTU MAŁŻEŃSTWA PRZYGOTOWUJĄ SIE : MARLENA KOZAK – PARAFIA DUKLA  I MATEUSZ JÓZEF ZAJCHOWSKI – PARAFIANIN NASZ..


INTENCJE

NIEDZIELA  2.05.2021             
7.30 ANNA KOLANKO GR. (R. JUCHÓW)
9.00 + JANINA WYWIÓRSKA INT. OD WNUCZKI JOANNY Z RODZINA
10.30 + MONIKA KAPRAL INT. IMIENINOWA

PONIEDZIAŁEK UR. NMPANNY KRÓLOWEJ POLSKI

7.30 ANNA KOLANKO GR. (BWI)
9.00 + STANISŁAW TEODORA GUZEK
10.30 O BŁ. BOŻE I OPIEKE M. BOŻEJ DLA BIERZMOWANYCH I ICH RODZIN


WTOREK  
18.00 ANNA KOLANKO GR. (KROSNO GLAS)
18.30   + ZDZISŁAW STANISŁAWA NIEMIEC INT. OD SYNA WIESŁAWA Z RODZINA

ŚRODA   
18.00  ANNA KOLANKO GR. (KROSNO GLAS)
18.45 + ANNA FRANCISZEK SKWIRZ

CZWARTEK  
18.00 ANNA KOLANKO GR. (INT. CHRZESTNEGO ADAMA)
18.30 + STANISŁAW KOZIK INT. OD R. BEDNARSKICH Z BRATKÓWKI

PIĄTEK
18.00  KRZYSZTOF DZIJA INT. OD SĄSIADÓW PIEKOSIÓW I ŚWISZCZÓW
20.00 ANNA KOLANKO GR. (R. KRUPÓW I JAJUGÓW) (WOJKÓWKA)

SOBOTA  
18.00 ANNA KOLANKO GR. (R. WŁOSIKÓW)
18.30 + DANUTA KŁOSOWICZ INT. OD R. DUBIEL

NIEDZIELA  9.05.2021             
7.30 ROMAN PIEKOŚ INT. OD EWELINY I MARCINA ŚWISZCZ
9.00 ANNA KOLANKO GR. (INT. ZOFII PIEKOŚ)
10.30 + MARIA ZBIGNIEW BIERNAT