lis 122022
 

1. W ŚRODĘ  NOWENNA DO M.B. NIEUSTAJĄCEJ POMOCY O 18.00. 

2.   WYPOMINKI W TYGODNIU PO MSZY ŚW. WIECZORNEJ , W NIEDZIELE NA KAZDEJ MSZY SW..
3.  W PRZYSZŁA NIEDZIELE UR. JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA. SKŁADKA DO PUSZEK NA POMOC PARAFII SOWINA. JAK KILKA LAT WCZEŚNIEJ. SKŁADKA NA REMONT KOŚCIOŁA.
4. W PIATEK PO MSZY ŚW. KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.
5. OGŁOSZENIE.


INTENCJE

NIEDZIELA   13.11.2022     
7.30 + ROMAN PIEKOŚ R. ŚM.
9.00 + EDWARD (22 R. ŚM.) JANINA KROK; WIESŁAW PIEKOŚ
10.30 +  MONIKA KAPRAL 13  R. ŚM.

PONIEDZIAŁEK 
18.00  + JAN BIESZCZAD GREG.
18.30  + MIECZYSŁAW SKOK R. ŚM.

WTOREK
18.00 + JAN BIESZCZAD GREG.
18.30  + STANISŁAWA ZDZISŁAW NIEMIEC

ŚRODA   
18.00 + TADEUSZ OBARA   INT. OD SŁAWOMIRA STEFAŃSKIEGO Z RODZINA
18.45 + JAN BIESZCZAD GREG.

CZWARTEK
18.00 + JAN BIESZCZAD GREG.
18.30 + JAN ŚWIERAD   INT. OD JADWIGI I GRZEGORZA Z RODZINA

PIĄTEK  
18.00 + JAN BIESZCZAD GREG.
18.30 +  TADEUSZ FORTUNA INT. OD URSZULI GRZEGORZA I MARIUSZA

SOBOTA
18.00 + JAN BIESZCZAD GREG.
18.30 + HALINA JAN ŚLIWA R. SM.

NIEDZIELA   20.11.2022     
7.30 + STANISŁAW MARIA  PIEKOŚ I ZM. Z RYMARÓW
9.00 + JAN BIESZCZAD GREG.
10.30 +  JANUSZ MARIA NAWROCCY

lis 052022
 

1. W ŚRODĘ  NOWENNA DO M.B. NIEUSTAJĄCEJ POMOCY O 18.00. ŚW. POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ.

2.  W PIATEK NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI.
3. WYPOMINKI W TYGODNIU PO MSZY ŚW. WIECZORNEJ , W NIEDZIELE NA KAZDEJ MSZY SW..
4.  BOG ZAPŁAĆ ZA KWESTE NA CMENTARZU: IZABELI IZOWIT, ERYKOWI ZBOROWSKIEMU; JADWIDZE KOWALSKIEJ, KATARZYNIE HARKOT; ZOFII PIEKOŚ , JACKOWI PIEKOŚ; MATEUSZOWI GUZKOWI, MICHAŁOWI GUZKOWI; MARIUSZOWI WANAT, MARCINOWI KOŁKOWI; DANUCIE DAŃCZAK, LUCYNIE GROMEK; JANUSZOWI WYWIÓRSKIEMU, DOROCIE KEDRA; ZBIGNIEWOWI WĄCHALE , MARCINOWI SZARKOWI. ZEBRANO ŁĄCZNIE 4 962 ZŁ 27 GR..
5.  DZIŚ ADORACJA N. SAKRAMENTU I ZMIANA TAJEMNIC RÓŻAŃCOWYCH.
6.  BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARY ZŁOŻONE NA REMONT KOŚCIOŁA Z REJONU P. MARCINA KOŁKA 260ZŁ. 


INTENCJE

NIEDZIELA   6.11.2022     
7.30 + TADEUSZ OBARA INT. OD  RODZINY SUCHÓW
9.00 + ZM. Z RODZIN PASEK WĘGRZYNIAK, NAWROCKI WITASZEK RĄCZKA
10.30 + DANUTA JÓZEF (8 R. ŚM.) GRZEGORZ KROCHMAL

PONIEDZIAŁEK 
18.00  + MARIA STANISŁAW SMOCZEŃSCY
18.45  + EMILIA WŁADTSŁAW WANAT

WTOREK
18.00 + HELENA KOZIK OD SASIADKI P. KAZALSKIEJ
18.30  + STANISŁAW JUSZCZĘC INT. OD SĄSIADÓW BRATA R. WIJKÓW I JUSZCZĘCIÓW

ŚRODA   
18.00 + JAN BIESZCZAD  INT. OD KOL. I KOL. ŻONY Z DOMU POMOCY GLINIK
18.45 + SALOMEA STANISŁAW LUDWIKA JAN WITKOŚ; ROZALIA TOMASZ ZAJCHOWSCY

CZWARTEK
18.00 +  TADEUSZ FORTUNA INT. OD SĄSIADÓW
18.45 + MARIUSZ DZIJA  INT. OD MAMY

PIĄTEK  
18.00 + JANINA KOZIK INT OD CHRZESTNEJ LUCYNY KORAB Z RODZINA
18.45 +  MARIA MINIEWICZ 1 R. ŚM.

SOBOTA
18.00 + HALINA ŚLIWA INT. OD PRAC. SEKCJI PENITENCJARNEJ SADU OKR. W KROSNIE
18.45 + JAN SWIERAD INT. OD PRAC. I NAUCZYCIELI MZS NR 3 W KROSNIE

NIEDZIELA   13.11.2022     
7.30 + ROMAN PIEKOŚ R. ŚM.
9.00 + EDWARD (22 R. ŚM.) JANINA KROK; WIESŁAW PIEKOŚ
10.30 +  MONIKA KAPRAL 13  R. ŚM.

paź 292022
 

1. W ŚRODĘ  NOWENNA DO M.B. NIEUSTAJĄCEJ POMOCY O 18.00. DZIEŃ ZADUSZNY.

2.  WE WTOREK UR. WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. MSZ ŚW. O 7.30 , 9.00 I 14.00. PO SUMIE PROCESJA I MODLITWY NA CMENTARZU.
3. W PIATEK SPOWIEDŹ OD 16.00 . W WOJKÓWCE OD 19.15 I MSZA ŚW.
4. W SOBOTE LITANIA LORETAŃSKA.
5. WYPOMINKI W TYGODNIU PO MSZY ŚW. WIECZORNEJ , W NIEDZIELE NA KAZDEJ MSZY SW..
6.  WYSTAWIONE SA KARTKI NA WYPOMINKI.
7. KWESTE NA CMENTARZU OBSŁUGUJĄ PARAFIANIE Z WOJKÓWKI.
8. W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ ADORACJA N. SAKRAMENTU I ZMIANA TAJEMNIC RÓŻAŃCOWYCH.
9. BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARY ZŁOŻONE NA REMONT KOŚCIOŁA Z WOJASZÓWKI 110 ZŁ.


INTENCJE

NIEDZIELA   30.10.2022     
7.30 + TADEUSZ BIESZCZAD INT. OD SYNA JANA Z RODZINĄ
9.00 + KAZIMIERA RĄCZKA R. ŚM.
10.30 + CZESŁAWA (17 R. ŚM.) MICHAŁ ULIASZ

PONIEDZIAŁEK 
18.00  + ZOFIA (1 R. ŚM.) EMIL SOWIŃSCY  INT. OD WNUCZKI Z RODZINA
18.45  + JERZY WITALISZ INT. OD TERESY HARASIM Z SOSNOWCA

WTOREK UR. WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
7.30 + JAN ŻELAZO 13 R. ŚM.
9.00 + ZM. Z R. ŚWIERADÓW I ZEMANKÓW
14.00 W INT. ZMARŁYCH PARAFIAN

ŚRODA   
18.00 + TADEUSZ FORTUNA INT. OD R. KOWALCZYKÓW Z PARAJU
18.45 + KAZIMIERZ ŻELAZO INT. OD ŻONY KRYSTYNY 

CZWARTEK
18.00 +  ZOFIA EDWARD (20 R. ŚM.).  MARIAN WITKOŚ
18.45 + STANISŁAW GREC INT. OD WNUKÓW IKATARZYNY I KRZYSZTOFA

PIĄTEK  
18.00 + ZOFIA TADEUSZ STANISŁAW SYREK
19.45 + JAN ŚWIERAD  INT. OD PRAC. I NAUCZYCIELI MZS NR 3 KROSNO (WOJKÓWKA)

SOBOTA
18.00 + PAWEŁ GUZEK INT. OD KUZYNA MICHAŁA
18.45 + EUGENIUSZ KAZANECKI

NIEDZIELA   6.11.2022     
7.30 + TADEUSZ OBARA INT. OD  RODZINY SUCHÓW
9.00 + ZM. Z RODZIN PASEK WĘGRZYNIAK, NAWROCKI WITASZEK RĄCZKA
10.30 + DANUTA JÓZEF (8 R. ŚM.) GRZEGORZ KROCHMAL