Cze 222019
 

1. W ŚRODĘ NOWENNA DO M. BOŻEJ N. POMOCY O 18.00.  
2. W PONIEDZIAŁEK UROCZYSTOŚC NAR. ŚW. JANA CHRZCICIELA.
3. WE CZWARTEK ZAKOŃCZENIE OKTAWY B. CIAŁA. BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DZIECI I WIANKÓW.
4. W PIATEK UR. N. SERCA PANA JEZUSA.
5. W SOBOTE UR. ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA. SKŁADKA NA TZW. ŚWIETOPIETRZE.
3.  DZIS PO SUMIE KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI..
4. BÓG ZAPŁAC WSZYSTKIM ZAANGAZOWANYM W PRZYGOTOWANIE UR. BOŻEGO CIAŁA. RODZICOM DZIECI KLASY IV ZA WYSTRÓJ KOŚCIOŁA I PORZĄDKI. STRAZAKOM Z WOJKÓWKI ZA POSŁUGE I TYM WSZYSTKIM KTÓRZY ZANGAZOWALI SIE W PRZYGOTOWANIE OŁTARZY..


INTENCJE

NIEDZIELA  23.06.2019
              
7.30 + ZBIGNIEW SUCH INT. OD MAŁGORZATY I JANUSZA SMYKA Z RODZINA
9.00 + FRANCESCO CARCHIDI INT. OD R. KALISZÓW
10.30 + LIDIA HERBA GREG.

PONIEDZIAŁEK 
 18.00 + JAN ŻELAZO
18.30 + LIDIA HERBA GREG.


WTOREK   
18.00 + JAN ŚLIWA INT. IMIENINOWA
18.30       + LIDIA HERBA GREG.

ŚRODA  
18.00 + TADEUSZ BIESZCZAD INT. OD R. GAŁUSZKÓW SĄSIADÓW
18.45  + LIDIA HERBA GREG.

CZWARTEK  
18.00 + LIDIA HERBA GREG.

PIĄTEK 
18.00 + WŁADYSŁAW WĄCHAŁ WŁADYSŁAW URBAN 
18.30 + LIDIA HERBA GREG.

 SOBOTA 
18.00 + STEFANIA WŁADYSŁAW KOWALCZYK
18.30 + LIDIA HERBA GREG.

NIEDZIELA  30.06.2019
              
7.30 + LIDIA HERBA GREG.
9.00 + JANINA (3 R. ŚM.) EDWARD KROK WIESŁAW PIEKOŚ
10.30 + KAZIMIERZ (INT. URODZINOWA) MARIA FRANCISZEK RADWAŃSKI 

Cze 152019
 

1. W ŚRODĘ NOWENNA DO M. BOŻEJ N. POMOCY O 18.00.  
2. WE WTOREK MSZA ŚW. NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO O 18.00.
3.  DZIS PO SUMIE KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI..
4. WE CZWARTEK UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI PAŃSKIEJ MSZE ŚW. O 7.30 I 10.30. PO SUMIE PROCESJA DO 4 OŁTARZY. .PROSZĘ
PRZYGOTOWAĆ. U P. GRECÓW – RÓŻE RÓŻAŃCOWE
 , U II P. GRECÓW –  KLASA III I IV , U P. MARKOWICZÓW – BIERZMOWANI I
KL. VII ; U P. OBARÓW – STRAŻACY. PROSZĘ STRAŻAKÓW Z WOJKÓWKI. O
SŁUŻBĘ PRZY BALDACHIMIE. DO PRZYSZŁEGO CZWARTKU PO MSZACH ŚW.
WIECZORNYCH OKTAWA, W NIEDZIELĘ PROCESJA PO SUMIE . ROCZNICA KOMUNII KLASY IV.

5. 



INTENCJE

NIEDZIELA  16.06.2019 UR. TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ
              
7.30 + JANINA MIECZYSŁAW (4 R. SMIERCI) RADWAŃSCY
9.00 + LIDIA HERBA GREG.
10.30 + TERESA JÓZEF SYREK INT. OD SYNA Z RODZINA

PONIEDZIAŁEK 
 18.00 + JANINA OBARA
18.30 + LIDIA HERBA GREG.


WTOREK   
18.00 DZIEKCZYNNA ZA ROK SZKOLNY
18.30       + LIDIA HERBA GREG.

ŚRODA  
18.00 + DANUTA JAN WOJCIECH PAWŁOWSCY; STANISŁAWA KOZIK
18.45  + LIDIA HERBA GREG.

CZWARTEK  BOŻE CIAŁO  20.06.2019
7.30 + LIDIA HERBA GREG.
10.30 W INT. DZIECI KLASY IV I ICH RODZICÓW

PIĄTEK 
18.00 + JAN ANNA ANTONI KARP
18.30 + LIDIA HERBA GREG.

 SOBOTA 
18.00 O BŁ. BOŻE I OPIEKĘ MBOŻEJ W 40 R. SLUBU
18.30 + LIDIA HERBA GREG.

NIEDZIELA  23.06.2019
              
7.30 + ZBIGNIEW SUCH INT. OD MAŁGORZATY I JANUSZA SMYKA Z RODZINA
9.00 + FRANCESCO CARCHIDI INT. OD R. KALISZÓW
10.30 + LIDIA HERBA GREG.

Cze 082019
 

1. W ŚRODĘ NOWENNA DO M. BOŻEJ N. POMOCY O 18.00.  
3. W PONIEDZIAŁEK ŚW. NMPANNY MATKI KOŚCIOŁA . U NAS ODPUST. MSZE ŚW. O 11.00 I 18.00.
3.  W PRZYSZŁA NIEDZIELE UR. TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ. SKŁADKA NA REMONT KOŚCIOŁA.
4. WE CZWARTEK ŚW. JEZUSA CHRYSTUSA NAJWYŻSZEGO I WIECZNEGO KAPŁANA.
5. DO SAKRAMENTU MAŁŻEŃSTWA PRZYGOTOWUJĄ SIE:  RAFAŁ KRAMARCZYK – PARAFIA SANOK FARA I AGNIESZKA MAZUR – PARAFIANKA NASZA; PATRYK PRZEMYSŁAW URBAN – PARAFIA GARBATKA-LETNISKO I MAGDALENA SYREK – PARAFIANKA NASZA.
6. BOG ZAPŁAC RODZICOM DZIECI I KOMUNIJNYCH ZA OFIARE NA REMONT KOSCIOŁA 45O ZŁ.
7 . BÓG ZAPŁAC ZA KOSZENIE NA CMENTARZU.
8. 20.06. BOŻE CIAŁO . PROSZĘ STRAŻAKÓW Z WOJKÓWKI O PODJĘCIE POSŁUGI NA PROCESJI. SZCZEGÓŁY ZA TYDZIEŃ.


INTENCJE

NIEDZIELA  9.06.2019 UR. ZESŁANIA DUCHA ŚW.
              
7.30 +ZOFIA ANETA KATARZYNA WĘGRZYNIAK INT. OD ARTURA Z RODZINĄ
9.00 + MIECZYSŁAW WĄCHAŁA 
10.30 + MARIA BIERNAT INT. OD ALICJI I TADEUSZA BIERNAT

PONIEDZIAŁEK ŚW. NMPANNY MATKI KOŚCIOŁA
 11.00 + LIDIA HERBA GREG.
18.00 W INT. PARAFIAN


WTOREK   
18.00 + LIDIA HERBA GREG.
18.30       + LUDWIK (R. ŚM.) KAZIMIERA STASIOWSCY

ŚRODA  
18.00 + TADEUSZ BIESZCZAD INT. OD R. WISNIOWSKICH
18.45  + LIDIA HERBA GREG.

CZWARTEK  
18.00 + LIDIA HERBA GREG.
18.30 + ANTONI WEGRZYNIAK INT. OD DZIECI I WNUKÓW

PIĄTEK 
18.00 + LIDIA HERBA GREG.
18.35 DZIĘKCZYNNA Z PROSBA O BL. BOŻE I OPIEKE M. BOŻEJ

 SOBOTA 
18.00 + STANISŁAW GARDZINA INT. OD CÓRKI EWY Z RODZINĄ
18.30 + LIDIA HERBA GREG.

NIEDZIELA  16.06.2019 UR. TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ
              
7.30 + JANINA MIECZYSŁAW (4 R. SMIERCI) RADWAŃSCY
9.00 + LIDIA HERBA GREG.
10.30 + TERESA JÓZEF SYREK INT. OD SYNA Z RODZINA