Lut 012020
 

1. W ŚRODĘ NOWENNA DO MATKI B. NIEUSTAJĄCEJ POMOCY O 17.00.
2. W SOBOTĘ MSZA ŚW. O 8.00.
3. W PIĄTEK SPOWIEDŹ OD 15.00, W WOJKÓWCE OD 18.30 I MSZA ŚW.
4. 




INTENCJE

NIEDZIELA  2.02.2020
              
7.30 + KSZYSZTOFA MARIAN OWSIANY
9.00 + CZESŁAW WĘGRZYNIAK  R. ŚM.
10.30 + BARBARA SZKARADEK   INT. OD SASIADKI GRAZYNY Z DZIEĆMI

PONIEDZIAŁEK            

17.00 + MARIA PAWLIK MIESIĄC PO SMIERCI

WTOREK  
17.00  + CZESŁAW EMILIA

ŚRODA  
17.00 + JADWIGA GAŁUSZKA INT. OD WNUCZKI GABRIELI Z RODZINA
17.45  + JAN HELENA PIEKOŚ

CZWARTEK 
17.00 + WŁADYSŁAWA GIBADŁO INT. OD SYNOWEJ I WNUKA KACPRA

PIĄTEK
17.00 + IZABELA GREC INT. OD R. JURGOWIANÓW I NAWROCKICH
19.30 + MIECZYSŁAW DUNAJ (WOJKÓWKA)

SOBOTA 
8.00 +ANNA STEFAN KACZMARSCY JANINA JERZY KAMIL KORCZYŃSCY

NIEDZIELA  9.02.2020
              
7.30 + MARIA GUZEK INT. OD PRAWNUKA TOMKA Z RODZINA
9.00 + DOROTA FERUŚ INT. IMIENINOWA
10.30 + ANTONI WEGRZYNIAK  INT. OD OSP WOJKÓWKA

Sty 252020
 

1. W ŚRODĘ NOWENNA DO MATKI B. NIEUSTAJĄCEJ POMOCY O 17.00.
2. BÓG ZAPŁAĆ PARAFIANOM Z ŁACZEKZA PRZYJĘCIE NA KOLĘDZIE , ZAINTRESOWANIE SPRAWAMI PARAFII I ZA ZŁOŻONE OFIARY..
3. W SOBOTE PO MSZY ŚW. LITANIA LORETAŃSKA.
4. W PRZYSZŁA NIEDZIELE ŚW. OFIAROWANIA PAŃSKIEGO – M.B. GROMNICZNEJ. POŚWIĘCENIE GROMNIC NA KAŻDEJ MSZY ŚW.. SKŁADKA NA ZAKONY KONTEMPLACYJNE. ZMIANA TAJEMNIC RÓŻAŃCOWYCH, ADORACJA N. SAKRAMENTU.
5. DZIS PO SUMIE SPOTKANIE DLA BIERZMOWANYCH. 
6. OGŁOSZENIE. WAŻNE.


INTENCJE

NIEDZIELA  26.01.2020
              
7.30 + SALOMEA STANISŁAW WITKOŚ
9.00 + WIESŁAW GIBADŁO R. ŚM. I ZM. Z RODZINY
10.30 + JADWIGA GAŁUSZKA  INT. OD WNUKA DAWIDA Z RODZINĄ

PONIEDZIAŁEK            

17.00 + GRZEGORZ (R. ŚM. ) MARIA SZULC

WTOREK  
17.00  + MARIA JÓZEF ZAJCHOWSCY

ŚRODA  
17.00 + ANTONI WĘGRZYNIAK INT. OD CHRZESTNEJ EWELINY Z MĘŻEM

CZWARTEK 
17.00 + ADAM SYREK INT. OD KL II I III SP GLINIK GÓRNY

PIĄTEK
17.00 + STEFANIA JAN STANISŁAWA BIESZCZAD
17.30 + WIKTORIA PALAR

SOBOTA 
17.00  + EUGENIUSZ IZABELA (5 R. ŚM. ) WAJDA
17.30 + JANINA WANAT INT. OD SYNA MARIUSZA Z ŻONĄ

NIEDZIELA  2.02.2020
              
7.30 + KSZYSZTOFA MARIAN OWSIANY
9.00 + CZESŁAW WĘGRZYNIAK  R. ŚM.
10.30 + BARBARA SZKARADEK   INT. OD SASIADKI GRAZYNY Z DZIEĆMI

Sty 182020
 

1. W ŚRODĘ NOWENNA DO MATKI B. NIEUSTAJĄCEJ POMOCY O 16.00.
2. W TYM TYGODNIU DO ŚRODY WŁĄCZNIE MSZE ŚW. O 16.00, W POZOSTAŁE DNI O 17.00.
3.KOLĘDA. W PONIEDZIAŁEK  ZA RZEKA OD P. HERBÓW W STRONE KOŚCIÓŁA DO DOMU LUDOWEGO, NASTEPNIE DOMY NA POLACH I OD ŁĘK W STRONE KOŚCIOŁA. WE WTOREK OD ŁEK W STRONE KOŚCIOŁA I DOMY KOŁO DOMU LUDOWEGO, W ŚRODĘ OD ŁAZÓW W STRONE KOŚCIOŁA.
4. BÓG ZAPŁAĆ PARAFIANOM Z WOJASZÓWKI ZA PRZYJĘCIE NA KOLĘDZIE , ZAINTRESOWANIE SPRAWAMI PARAFII I ZA ZŁOŻONE OFIARY..
5. W PRZYSZŁA NIEDZIELE PO SUMIE SPOTKANIE DLA BIERZMOWANYCH. BIERZMOWANIE 18.02 WTOREK


INTENCJE

NIEDZIELA  19.01.2020
              
7.30 + ANETA KATARZYNA ZOFIA WEGRZYNIAK
9.00 + ANTONI WEGRZYNIAK INT. OD TEŚCIOWEI I R.  MARCIŃCÓW I PÓŁCHŁOPKÓW
10.30 + STANISŁAW GARDZINA INT. OD KOLEŻANEK CÓRKI Z KOŁA GOSPODYŃ

PONIEDZIAŁEK            

16.00 + MARIA JANUSZ (21 R. ŚM.) NAWROCCY

WTOREK  
16.00  + JANINA (6 R. ŚM.) MIECZYSŁAW RADWAŃSCY

ŚRODA  
16.00 + DZIĘKCZYNNA Z PROSBA O BOŻE BŁ. I OPIEKE MATKI BOŻEJ

CZWARTEK 
17.00 + IRENA FLORIAN

PIĄTEK
17.00 + ZBIGNIEW SUCH R. SM.

SOBOTA 
17.00  + SALOMEA STANISŁAW CZECH INT. OD SYNA MARIANA

NIEDZIELA  26.01.2020
              
7.30 + SALOMEA STANISŁAW WITKOŚ
9.00 + WIESŁAW GIBADŁO R. ŚM. I ZM. Z RODZINY
10.30 + JADWIGA GAŁUSZKA  INT. OD WNUKA DAWIDA Z RODZINĄ