Paź 192019
 

1. W ŚRODĘ NOWENNA DO M. BOŻEJ N. POMOCY O 17.00.  
2. NABOŻEŃSTWA PAŹDZIERNIKOWE W TYGODNIU PO MSZY ŚW.; W NIEDZIELĘ PO SUMIE I W WOJKÓWCE..
3. WE WTOREK WSPOMNIENIE ŚW. JAN PAWŁA II.
4..CMENTARZ. PODZIĘKOWANIE.
5. ZAPOWIEDZI.



INTENCJE

NIEDZIELA 20.10.2019
              
7.30  EDWARD URBAN INT. OD WNUCZKI DOROTY Z RODZINĄ
9.00 + FRANCISZEK WYWIÓRSKI
10.30  DARIUSZ PIEKOŚ I ZM. Z RODZINY INT. OD SIOSTRY Z RODZINA

PONIEDZIAŁEK 

15.00  + STANISŁAW GARDZINA INT. OD TERESY I STANISŁAWA GONCZARSKICH Z KROSNA
              
WTOREK  
17.00 + KRZYSZTOFA MARIAN OWSIANY

ŚRODA  
17.00  ADELA (15 R. ŚM.) LUDWIK ZAJCHOWSCY
17.45 + MARIA GUZEK INT. OD SASIADÓW

CZWARTEK 
17.00 + ZDZISŁAW FILIP (INT. UR.) ZOFIA TADEUSZ SYREK
17.30 + MARIAN RUSYN INT. OD SIOSTRY HALINY Z RODZINA

PIĄTEK
17.00 + JÓZEF PIEKOŚ 4 R. ŚM.
17.45 + RYSZARD IRZYK INT. OD BRATOWEJ BARBARY

SOBOTA 
8.00  + LIDIA HERBA INT. OD KOL. I KOLEGÓW Z PRACY SYNA TYMOTEUSZA

NIEDZIELA 27.10.2019
              
7.30  TADEUSZ BIESZCZAD INT. IMIENINOWA
9.00 + WŁADYSŁAW EMILIA WANAT
10.30  BARBARA SZKARADEK INT. OD BARBARY MACIAK Z RODZINA

Paź 122019
 

1. W ŚRODĘ NOWENNA DO M. BOŻEJ N. POMOCY O 17.00.  
2. NABOŻEŃSTWA PAŹDZIERNIKOWE W TYGODNIU PO MSZY ŚW.; W NIEDZIELĘ PO SUMIE I W WOJKÓWCE..
3. W PIATEK ŚW. ŚW. ŁUKASZA EWANGELISTY PATRONA PRAC. SŁUŻBY ZDROWIA. PO MSZY ŚW. KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.
4.  DZIŚ DZIEŃ PAPIESKI. SKŁADKA DO PUSZEK NA DZIEŁO NOWEGO TYSIĄCLECIA..
5. W PRZYSZŁA NIEDZIELĘ SKŁADKA NA REMONT KOŚCIOŁA.


INTENCJE

NIEDZIELA 13.10.2019
              
7.30  JANINA JERZY KORCZYŃSCY
9.00 + BARBARA SZKARADEK INT. OD ROBERTA PENKALI
10.30  LIDIA HERBA INT. OD BRATA WITOLDA Z RODZINA

PONIEDZIAŁEK 

15.00  + ZOFIA TADEUSZ TULEJA I ZM. Z RODZINY
              
WTOREK  
17.00 + ALEKSANDER JAZOWSKI 17 R. ŚM.
17.30 + RYSZARD IRZYK INT. OD R NIEDZIELÓW Z MARKUSZOWEJ

ŚRODA  
17.00  JADWIGA RYGIEL INT. IMIENINOWA
17.45 + MARIA TADEUSZ GAŁUSZKA, BRONISŁAW KOWALSKI

CZWARTEK 
17.00 + JADWOGA GAŁUSZKA INT. OD R. WŁODYKÓW
17.30 + IRENEUSZ KRZYWONOS INT. OD R. CIEŚLÓW

PIĄTEK
17.00 + ANTONI WEGRZYNIAK INT. OD WUJENKI MARII BIESZCZAD Z RODZINA
17.45 +EDWARD BISKUP INT. OD JANA GANCARSKIEGO Z WIDACZA

SOBOTA 
17.00  + LIDIA HERBA INT. OD R. KOLANKO
17.45 + STANISŁAWA ŚWIERAD

NIEDZIELA 20.10.2019
              
7.30  EDWARD URBAN INT. OD WNUCZKI DOROTY Z RODZINĄ
9.00 + FRANCISZEK WYWIÓRSKI
10.30  DARIUSZ PIEKOŚ I ZM. Z RODZINY INT. OD SIOSTRY Z RODZINA

Paź 052019
 

1. W ŚRODĘ NOWENNA DO M. BOŻEJ N. POMOCY O 17.00.  
2. NABOŻEŃSTWA PAŹDZIERNIKOWE W TYGODNIU PO MSZY ŚW.; W NIEDZIELĘ PO SUMIE I W WOJKÓWCE..
3. OD TEGO TYGODNIA MSZE ŚW. O 17.00.
4.  W PRZYSZŁA NIEDZIELĘ DZIEŃ PAPIESKI. SKŁADKA DO PUSZEK NA DZIEŁO NOWEGO TYSIĄCLECIA..
5. BARDZO PROSZĘ W SOBOTE, NA 15.00 Z KAŻDEJ WIOSKI, PANÓW DO KOSZENIA NA CMENTARZU. 
6. DZIŚ PO SUMIE SPOTKANIE DLA RODZICÓW KLAS: TRZECIEJ, SIÓDMEJ I ÓSMEJ. WAŻNE SPRAWY – PROSZĘ O OBECNOŚĆ.


INTENCJE

NIEDZIELA 6.10.2019
              
7.30  LIDIA HERBA INT. OD CHRZESNICY JOANNY Z RODZINA
9.00 + JULIA STANISŁAW WŁODYKA
10.30  GRZEGORZ KROCHMAL 22 R. ŚM.

PONIEDZIAŁEK 

17,00  + ANTONI WĘGRZYNIAK INT. OD CHRZESTNEGO DAWIDA
17.30 O BŁ. BOŻE I OPIEKĘ MBOŻEJ W ROCZNICĘ ŚLUBU

WTOREK  
17.00 + STANISŁAW ZYGMUNT 15 R. ŚM.
17.30 + IZABELA GREC TYDZIEŃ PO SM. INT. OD SIOSTRZEŃCA Z RODZINA

ŚRODA  
17.00  TADEUSZ BIESZCZAD INT OD CHRZESTNEGO JÓZEFA Z RODZINĄ
17.45 + DOROTA TWARÓG 5 R. ŚMIERCI

CZWARTEK 
17.00 + JAN ( R. ŚMIERCI) KAZIMIERA PIEPRZNY
17.30 + JANINA MŁOCEK INT. OD SIOSTRY STEFNII

PIĄTEK
17.00 + MAŁGORZATA BARBARA JANUSZ MIECZYSŁAW

SOBOTA 
17.00  + STANISŁAW ŻELAZO ( 9 R. ŚM.)INT. OD CÓRKI BOŻENY

NIEDZIELA 13.10.2019
              
7.30  JANINA JERZY KORCZYŃSCY
9.00 + BARBARA SZKARADEK INT. OD ROBERTA PENKALI
10.30  LIDIA HERBA INT. OD BRATA WITOLDA Z RODZINA