Kwi 142019
 

1. W ŚRODĘ NOWENNA DO M. BOŻEJ N. POMOCY O 18.00. ODWIEDZINY CHORYCH OD 12.00 . JEŚLI JEST POTRZEBA PROSZE ZGŁOSIĆ.
2. DZIŚ NIEDZIELA PALMOWA . POŚWIECENIE PALM NA KAŻDEJ MSZY ŚW..
3. W WIELKI PONIEDZIAŁEK (15.04.2019) U NAS  SPOWIEDŹ WIELKOPOSTNA OD 15.00 DO 18.00. PRZERWA DO 16.30.DO 17.00.
4. WE WTOREK MSZA ŚW. O 8.00 / SPOWIEDŹ WE FRYSZTAKU OD 9.00 DO 18.30.
5.W
WIELKI CZWARTEK
MSZĄ WIECZERZY PAŃSKIEJ O
18.00
ROZPOCZNIEMY TRIDUUM SACRUM. PO EUCHARYSTII PRZENIESIENIE PANA JEZUSA
DO KAPLICY- CIEMNICY
I
ADORACJA DO
21.00.
WIELKI
PIĄTEK

– ADORACJA W CIEMNICY OD 8.00 . NABOŻEŃSTWO WIELKOPIĄTKOWE MĘKI
PAŃSKIEJ ROZPOCZNIEMY DROGĄ KRZYŻOWĄ O
16.00.
PO LITURGII PRZENIESIENIE
N.
SAKRAMENTU DO KAPLICY GROBU I ADORACJA DO
22.00.
ZAKOŃCZONA DROGĄ KRZYŻOWĄ.
WIELKA
SOBOTA

–  ADORACJA OD 8.00. POŚWIĘCENIE POKARMÓW :
WOJKÓWKA
O 9.00,
WOJASZÓWKA
9.30,
ŁĄCZKI 
10.00,11.00,12.00. LITURGIA WIELKIEJ SOBOTY O
18.00,
ADORACJA DO
20.00
I SPRZĄTANIE KOŚCIOŁA.
NIEDZIELA
WIELKANOCNA

– REZUREKCJA O
6.00
WOJKÓWKA O
9.00
I SUMA O
10.30.
6.
WE
CZWARTEK NA GODZ.
10.00
PROSZĘ BIERZMOWANYCH NA CHWILĘ DO KOŚCIOŁA.
7.
W PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY
MSZE ŚW. W PORZĄDKU NIEDZIELNYM,SKŁADKA NA KUL.
 
INTENCJE

NIEDZIELA 14.04.2019 
              
7.30 + TADEUSZ BIESZCZAD INT. OD SYNA BRONISŁAWA Z RODZINA
9.00 + DARIUSZ PIEKOS INT. OD KOLEGÓW Z FIRMY „EBA”
10.30 + MARIA BARLIK   INT. OD RODZIN: NAWROCKICH, FORTUNÓW, SZKARADKÓW

PONIEDZIAŁEK
18.00 + KS. STANISŁAW KLOCEK INT. OD SIOSTRY I SZWAGRA
18.30 + LIDIA HERBA INT. OD R. JARZYNÓW

WTOREK   
8.00 W INT. PARAFIAN

ŚRODA  
18.00 + ZOFIA WĘGRZYNIAK ONT. OD R. BACHTÓW Z NIEPLI
18.45 + EDWARD GAŁUSZKA MIESIĄC PO SMIERCI

W. CZWARTEK  
18.00 DZIĘKCZYNNA ZA OTRZYMANE ŁASKI 

W. PIĄTEK 
MSZY ŚW. NIE MA , NABOŻEŃSTWO O GODZ. 16.00

W. SOBOTA 
18.00 W INT. PARAFIAN

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 21.04.2019 
              
6.00 W INT. PARAFIAN
9.00 + IRENA GAŁUSZKA INT. OD R. Z WOJASZÓWKI I BAJD
10.30 + MARIA ZBIGNIEW BIERNAT INT. OD DZIECI

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY 22.04.2019
              
7.30 + ZBIGNIEW SUCH INT. OD NAUCZYCIELI I UCZNIÓW SP PRZYBÓWKA
9.00 + STANISŁAW TEODORA GUZEK; RAFAŁ WÓJCIK
10.30 O BŁ.BOŻE I POTRZEBNE ŁASKI W 18 URODZINY